Oops!! Something's Missing

Please install and activate Revolution Slider to use this shortcode

Uudis

Rahvatantsija kaunimaks ehteks on sõlg, mis kinnitada rõivile krooniks. Meile olulise hetke, juubeli tähistamiseks on Sõprus loonud oma sõle, mis saab tänuks neile, kes on me puusse kuldseid lehti jätnud.Sõle kavandi idee autor on Sõpruse tantsija ja suur abikäsi Anu Kahar, sõle meisterdas valmis Heikki Puhk.Sõlega ehtisime:Ilma Adamsoni, kes on Sõpruse puule andnud juured, toitnud ja kastnud seda kõigega, mis hingest ja südamest ning andnud üle hellalt hoida. Oleme tänulikud!   Tänase Sõpruse juhendajad Agne Kurrikoff-Herman, Kätrin Järvis ja Lauri Sepp.Meie klaverisaatjad – Sõpruse puule kuldselt helisevaid lehti juba 38 hooaega andnudSEE DETAILS <span class="more-link-hover-i...

Continue Reading
Uudis

Sõprus tänab südamest kõiki meie juubelikontserdi vaatajaid, meile kaasaelajaid ning ilusate toetavate sõnade lausujaid!

Continue Reading
Uudis

[md_text md_text_title1=”pixflow_base64IA==” md_text_title_separator=”no”]Meie maja taga kasvab üks suur tamm. Ei teagi täpselt kui vana ta on, aga oli ta juba siis, kui mu taat veel väikse poisina puu okstel turnimas käis. See on meie pere puu, kus ikka käiakse. Seal mängitakse, istutakse, tantsitakse ja tihti ka lihtsalt räägitakse temaga. See on meie soovide puu! Puu kuulab vaikides meie soove ja muresid ning aitab meid alati oma jõuga. Tasub teda vaid silitada või kallistada ning kõik nagu saabki kohe korda. Taat ikka ütleb, et ma lihtsalt tean ja tunnen, et peanSEE DETAILS ...

Continue Reading
Uudis

Raamat Kätrin Järvise tantsudega. “Loodud tantsimiseks” sisaldab kaheteistkümne tantsu kirjeldust koos nootidega.Raamatus on kirjeldatud tantsud:Naistele: “Leemekulbi liigutajad” ja “Tulõq aga tulõq”Meestele: “Öised orjad” ja “Haanja miis”Lastele: “Kingatants”Segarühmale: “Kreisi reinlender”, “Lätsi sanna”, “Tantsule karmoškaga”, “Lätsi aga kõrtsi rõõmuga”, “Mul pole mõisa”, “Tantsulugu rättidega” ja” Õrn haare”.Raamatut saab tellida kirjutades soprus@soprus.eu.  Raamatu hind 20 €.

Continue Reading
Uudis

Tule tantsi Sõpruses! Ootame huvilisi:– naisrühmadesse,– segarühmadesse,– c-noorte segarühma (gümnaasiumi noored),– 7.- 9. klassi rühma.Sõpruses ootab sind mõnus töökas seltskond, kes tantsuta ei saa. Ansambli igapäeva teeb erilisemaks kirg erinevate kultuuride vastu. Rahvaste tantsud on meie trennisaalide ja lavade magusad vahepalad Eesti kireva rahvatantsuloomingu kõrval.Ootame sind 30. augustil kell 18 Tallinna Südalinna Koolis.Pane end kirja!  https://forms.gle/Pm2Rx7zJvvyfEewUAKüsimuste korral kirjuta soprus@soprus.eu.Segarühma neidudel soovitame ka partner käevangu haarata. Koos on parem tantsida!Foto: Mihkel NikolaiKohtume trennisaalis!

Continue Reading
PREVIOUS POSTSPage 1 of 2NO NEW POSTS