Oops!! Something's Missing

Please install and activate Revolution Slider to use this shortcode

Uudis

25. novembril algusega kell 18 astub Sõprus üles rahvatantsuansamblite galakontserdil Vanemuise kontserdimajas. Laval ollakse koos teiste 11 Eesti tuntuma rahvatantsuansambliga – Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, Eesti Maaülikooli rahvatantsuansambel Tarbatu, Tallinna Tehnikaülikooli rahvatantsuansambel Kuljus, Tallinna Ülikooli rahvatantsuansambel Soveldaja, rahvatantsuansamblid Sõleke, Lee, Kajakas, Tarvanpää, Leigarid, Sõprus, Tuisuline ja Kullaketrajad. Kontserdi lavastab Aveli Asber.Kontserdi korraldavad Eesti Rahvatantsuansamblite Liit ja Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel. Piletid on saadaval Piletimaailmas. 

Continue Reading
Uudis

Raamat Kätrin Järvise tantsudega. “Loodud tantsimiseks” sisaldab kaheteistkümne tantsu kirjeldust koos nootidega.Raamatus on kirjeldatud tantsud:Naistele: “Leemekulbi liigutajad” ja “Tulõq aga tulõq”Meestele: “Öised orjad” ja “Haanja miis”Lastele: “Kingatants”Segarühmale: “Kreisi reinlender”, “Lätsi sanna”, “Tantsule karmoškaga”, “Lätsi aga kõrtsi rõõmuga”, “Mul pole mõisa”, “Tantsulugu rättidega” ja” Õrn haare”.Raamatut saab tellida kirjutades soprus@soprus.eu.  Raamatu hind 20 €.

Continue Reading
Uudis

Sõpruses ootab mõnus seltskond, kes tantsuta ei saa. Ansambli igapäeva teeb erilisemaks mitmekülgne repertuaar ning huvi eri kultuuride vastu. Rahvaste tantsud on meie trennisaalide ja lavade magusad vahepalad Eesti autorite kireva rahvatantsuloomingu kõrval.Tantsuansambel Sõprus võtab vastu uusi tantsijaidnaisrühma,segarühma,C-segarühma,põhikoolirühma.Kui oled Sõpruses tantsimisest huvitatud, siis pane end kirja SIINKõiki uusi huvilisi ootame 5. septembri õhtul kell 18-20 Tallinna Südalinna Kooli. Küsimuste korral kirjuta soprus@soprus.eu.Algav hooaeg tõotab tulla põnev! Kohtumiseni trennisaalis!

Continue Reading
Uudis

Tantsuansambel Sõprus tervitab kevadet sel korral noorte tuules. Noorte, kes teel tantsupeole kutsuvad kõiki endaga kaasa – kuid mitte ainult tantsupeole, vaid kõikjale, kus on hea olla ning saab tantsida!Sõpruse kevadkontserdil Viimsi Artiumis saab näha Eesti autorite tantsuloomingut, nii noorte- kui ka sega- ja naisrühmade esituses. Tantsud on lavale seadnud Sõpruse juhendajad Kätrin Järvis, Agne Kurrikoff-Herman ja Raul Markus Vaiksoo.Tulge, lähme 4. juunil kell 15 Viimsi Artiumisse!Piletid on müügil Fientas.

Continue Reading
Uudis

aastal tähistatakse Tantsutaat Ullo Toomi 120. sünniaastapäeva. Juubeliaasta väärikaks tähistamiseks korraldab Eesti Rahvatantsuansamblite Liit koostöös Tallinna Ülikooli sümfooniaorkestriga Ullo Toomile pühendatud kontserdi. Kontserdil tulevad esitusele Tantsutaadi loomingu pärlid uute muusikaseadetega ning sümfooniaorkestri saatel.Lavastajad Agne Kurrikoff-Herman ja Kätrin JärvisDirigent Martin SildosKontserdil esinevad Rahvatantsuansambel Kajakas, Tallinna Tehnikaülikooli tantsuansambel Kuljus, Tantsuansambel Kullaketrajad, Rahvakunstiansambel Leigarid, Tantsuansambel Lee, Tantsuansambel Sõleke, Tantsuansambel Sõprus, Rahvatantsuansambel Tarbatu, Tantsuansambel Tarvanpää, Tantsuansambel Tuisuline, Tartu Ülikooli Rahvakunstiansambel, Rahvatantsuansambel Soveldaja, Eesti tantsujuhtide rah...

Continue Reading
PREVIOUS POSTSPage 1 of 3NO NEW POSTS